אור הבית-שירותי ניקיון ואחזקת מבנים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת אור הבית - שירותי ניקיון ואחזקת מבנים מציעה שירותי ניקיון למשק הבית בכל אזורי חיפה והמרכז. שירותי הניקיון לבית של החברה ניתנים על בסיס חד פעמי או קבוע.

כולנו הינו רוצים לחזור לבית נקי מסודר ומטופח בסוף היום, אך לא תמיד יש לנו את הזמן לדאוג לכך, כפי שהיינו רוצים. המשימות היום-יומיות, הלחצים ולוחות הזמנים הצפופים של חיינו מכתיבים מציאות אחרת.

באמצעות הניסיון הנרחב העומד לרשותנו, אנו נשמח לעזור לכם לבנות תוכנית לניקיון ראשוני ויסודי של ביתכם ולאחר מכן, תוכנית מפורטת, אשר נועדה לשמור על הניקיון והסדר בביתכם. השירות שלנו ייחודי בכך שאין מדובר כאן בחבילה אחת לכל הלוקוחות, אלא ביכולת שלנו להתאים את עצמנו לצרכים ולסדרי העדיפויות שלכם.

צוות העוזרות שלנו מורכב בקפידה על ידי מנהלי כוח אדם, המאתרים את האנשים הנכונים למשימות הנכונות. כל העוזרות בצוות שלנו הינן עובדות ישראליות, דוברות עברית, מבוטחות בביטוח לאומי ובעלות ביטוח פנסיוני מלא.

המועמדים להעסקה בחברתנו עוברים תוכנית הכשרה מקצועית, שבמהלכה הם מקבלים את הכלים הדרושים לצורך מתן השירותים הייחודיים בהם חברתנו מתגאה. עוזרות אלו מצטרפות לצוות העובדים המייצג את החברה בבתיהם של אלפי לקוחות.

כאשר אתם בוחרים להשתמש בשירות שלנו, אתם יכולים להפסיק לדאוג ולהרגיש בטוחים, כאשר כל האחריות מוטלת עלינו! תמיד יש לכם למי לפנות. איתנו לא תסתכנו בהעסקת עובד זר ללא היתר או בדרישות תשלום מטעם גורמים ממשלתיים בשל הפרת חוקי העסקה.

ברצוננו להעניק לכם חוויית שירות נוחה וייחודית, לביתכם ולמשפחתכם. במידה ושירותינו ניתנים במסגרת ביתית, אנו נעשה הכול על מנת לעמוד בדרישותיכם. אחרי הכול, זהו ביתכם שאותו אנו מנקים ומטפחים. אופן העבודה של העוזרות שלנו משתנה מבית לקוח אחד לשני, בהתאם לצורכי הלקוחות והעדפותיהן האישיות.

הכלי החשוב ביותר העומד לרשותכם הוא התקשרות עם צוות המשרד. צוות זה מהווה חוליה מקשרת בין הלקוח לעוזרת, ותפקידו לסייע לכם בהבנת הצרכים שלכם בניקיון ביתכם. כמו כן, הצוות ידע להתאים לכם את העוזרת הנכונה ולשבץ אותה לניקיון קבוע בביתכם, בתדירות שאותה תגדירו.

צוות החברה ישמח לשמוע מכם לאחר סיום העבודה בביתכם. חשוב לנו לקבל מכם משוב על אופן וטיב העבודה וכיצד התרשמתם מהשירות שאותו קיבלתם.

אנו מספקים בדיוק את השירות שאתם צריכים ובזמן שאתם רוצים!
  • ניקוי כללי – כולל חלונות, ארונות וניקוי אבק
  • גיהוץ
  • בישול
  • ניקוי שטיחים
  • ניקוי חדרי מדרגות
  • ועוד

אור הבית מעניקה שירותי ניקיון לבתים כפתרון אמין, משתלם ויעיל יותר. החברה מעסיקה עובדות מקצועיות, הנהנות מזכויות עובד מלאות.

לפרטים ולמידע, חייגו אלינו:
072-3227229.
 
אור הבית – ניקיון ואחזקת מבנים